fbpx

Blog

Activon Tube

Activon Tube Manuka Balı ile Yaralar Daha Hızlı İyileşiyor

Activon Tube Manuka balı, İnsanlık tarihi kadar eski olan sağlık biliminin en yoğun mesailerinden biri yaraların iyileşmesi meselesine de kolaylık sağlamaktadır. Bu çerçevede, yaralın oluşum nedenleri irdelenerek, özel yaralara, özel tedaviler uygulanabilir. Bazı yaralar pansuman ile iyileşirken, bazı yaralar için merhem tedavisi uygulanır. Yara tedavisi konusunda son dönemde popüler hale
Devamını Oku...
siltape silikon bant

Çeşitli Kullanım İmkanları ile Siltape Silikon Bant

Siltape silikon bant, cerrahi operasyon gibi kesiklere sebebiyet veren durumlardan sonra yara izlerinin giderilmesi ya da operasyon sırasında göz kapaklarının sabitlenmesi ve zarar görmemesi için kullanılır ve cilde herhangi bir zarar vermez. Yara bandı kullanımı sonucu ciltte meydana gelen kızarıklık, yara bandını çıkarırken hissedilen acı gibi hoş olmayan hadiseler, doğru
Devamını Oku...

Hemosep teknolojisi 2020 yılı içinde sağlık profesyonellerinin hizmetine sunulacaktır

Trombositler ve kırmızı kan hücreleri dahil tüm hücre türlerini hastaya geri döndüren eşsiz Kan Transfüzyon yöntemi ile kişinin kendi kanı kullanılarak operasyonların yapılmasını sağlayan Hemosep teknolojisi 2020 yılı içinde sağlık profesyonellerinin hizmetine sunulacaktır.
Devamını Oku...

Urgo Clean & Urgo Clean AG Saf Sağlık Aracılığıyla Türkiye’de

Urgo Clean & Urgo Clean AG endike olduğu yaralarda rakiplerinden %50 daha fazla etkili olduğu ispatlanan ürün grubumuz, 2020 Haziran ayından itibaren sağlık sektörünün hizmetinde olacaktır.
Devamını Oku...

“Sorenandin ve Sugar Meta Balance” 2020 Yılı İçinde Sağlık Sektörünün Hizmetinde

Sidney, Avustralya merkezli MCBoben firmasının, osteoarthritis (kireçlenme) tedavisine yardımcı ve metabolizmanın ihtiyacı olan şekeri, doğal besin takviyeleri ile sağlayan OTC ürünleri 2020 yılın içinde sektöre sunulacaktır.
Devamını Oku...
Yardıma mı ihtiyacın var? Bizimle iletişime geç!